fbpx

 

вид на сместување 01.12-27.12.2021
16.01-31.03.2022
28.12.2021-02.01.2022 03.01-2022-15.01.2022
  НП ПП НП               ПП НП ПП
Двокреветна соба 2+0 19€ 24€ 35€ 44€ 20€ 25€
Двокреветна лукс 2+1 25€ 30€ 42€ 50€ 26€ 31€
Апартман 2+2 19€ 24€ 35€ 44€ 20€ 25€

 

Цената е на лице на база ноќевање со појадок/вчера и вклучува: внатрешен базен,сауна парна бања, интернет,паркинг,ски гардеробер.
-деца до 5.99г бесплатно
-деца од 6г до 11.99г на дополнително легло - 50% попуст од сумата
-возрасен на дополнително легло – 20% попуст
-за сместување во апартман се плаќаат 3 полни суми
-новогодишна вечера:
гостите што се со појадок плаќаат 60е, деца 30е,
гостите што се на база полупансион 50, деца 25е

Прочитано 404 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top