fbpx
Апартхотел вила Сан 4* Копаоник, 2,5 км одалечен од ски центарот на Копаоник.
Располага со луксузни студија и апартмани во склоп на вилата се ноѓа и лоби бар, игротека за деца, спа центар и паркинг ГРАТИС за гостите на вилата.
 
Период Смена 1/3 Студио 1/4 Апартман 1/6 Апартман
12.12-19.12 Нед/Нед 40 55 80
19.12-26.12 Нед/Нед 53 80 93
26.12-02.01 Нед/Нед 98 130 142
02.01-23.01 Нед/Нед 53 79 95
23.01-06.02 Нед/Нед 47 69 85
06.02-20.02 Нед/Нед 70 88 110
20.02-13.03 Нед/Нед 45 55 75
13.03-03.04 Нед/Нед 40 50 60

Цените се дадени по соба на ден на база Наем

Во цената е вклучено:
- Наем на Студио / Апартман
- Користење на Спа центар ( џакузи,тапидариум,солена соба, 2 вида сауни)
- Детско Катче
- Надворешен паркинг
- Wi-Fi низ цел објект

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС (плаќањето се врши во агенција)

Попусти:
- За престој од минимум 7 ноќи 15% попуст
- За престој од минум 7 ноќи 29% попуст ( валиден за период 12-12-19.12.2021 / 27.03-03.04.2022)

Напомена:
- Во хотелот е дозволен престој на домашни миленичиња (со претходна резервација) ГРАТИС
- За престој од 2 ноќи цените се зголемуваат за 20%
- Цените се дадени во ЕУР плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€= 62 денари.

Прочитано 2460 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top