fbpx

АПАРТМАНИ

Brzece Centar Apartmani

Цените се изразени во € по соба (за наведениот број на лица) од ноќ,  за уплати во денарска противвредност (1€=62 мкд.)
* Можност за помал број на ноќевања - на барање.
* Цените се валидни за престој во период  01.12.2018 - 20.04.2019, изразени во евра за наем на студио/апартман (за наведен броја на лица).
* Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.
 
Во цената е вклучено:
- Наем на апартман
- Wi-Fi
- Користење на ски остава
- Користење на внатрешна гаража и паркинг (во подземната гаража има 40 места за паркирање, како и 6 VIP гаражи)
 
Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ возрасен, деца 7-15г. 0,5€, деца до 7г. – бесплатно
- Доплата за HB 14.5 € возрасен /деца 7-15г за HB 7,5€/деца 0-7г за HB 4,5€ во ресторан Колиба кој се наоѓа во непосредна близина на комплексот
- Организиран превоз до туристичкиот центар Копаоник 4€ по лице повратен билет( еднаш дневно одење во 08:00 –  враќање во 16:00 часот)
 
Прочитано 226 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top