fbpx

Hotel Putnik 2019

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Услови за деца:
- деца до 3г. - бесплатно
- деца 3-12г.во придружба на двајца возрасни на дополнително легло -30% попуст, -50% попуст во кревет со родител
* Детска недела за период од 20.01-02.02.2018 - бесплатен престој за деца до 12 г. во придружба на двајца возрасни.
 
Во цената е вклучено:
- ноќевање со појадок и вечера
- неограничено користење на SPA&WELLNESS центарот
- затворен базен за возрасни
- затворен базен за деца
- џакузи
- финска сауна
- руска бања
- инфраред црвена сауна
- турска бања
- тапидариум
- фитнес
- паркинг
 
Во цената не е вклучено:
- Mасажи, хамам (потребна е претходна резервација)
- Tуристичка такса и осигурување 1€ возрасен, деца 7-15г 0,5€ и деца до 7г. Бесплатно
- Доплата за FB 10€ по лице на ден
Прочитано 230 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top