fbpx

ПОБАРАЈТЕ НАЈДОБРА ПОНУДА ВО АГЕНЦИЈА

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено: парна бања, сауна, џакузи, релакс зона, детско катче, WI-FI.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој, 1 € возрасен, 0,5€ деца 2-12г. на ден.
Доплата за ручек 7€ / возрасен, 3,5€/ дете ( 6-12 г.)
Дрва за Камин 10 € достапно само во апартманите
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) во Механа 60€ / возрасен, 30€/ дете ( 6-12 г.) 10€/ дете ( 2 -6г.); Во Лоби бар 40€ / возрасен, 20€/ дете ( 6-12 г.) 10€/ дете ( 2 -6г.)

Минимум престој 4 ноќевања во периодот 28.12-01.01.2019, 3 ноќевања во периодот 02.01-11.01.2019 & 01.02-28.02.2019
Максимален број на лица: DBL (2+2), Студио (3), App ( 4 )

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1) -15 % за уплати до 30.09.2018, -10% за уплати до 20.11.2018
2) 7=6, 14=12 и 21=18 за престој во период 01.12-27.12.2018 & 12.01-31.01.2019 & 01.03-31.03.2019. Гратис ноќевањата се пресметуваат по последните ноќевања. Попустите се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Прочитано 1427 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top