fbpx

 

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА ВИЛА ОД НОЌ : 99 € / 6.140 ДЕН.

ПЕРИОД 04.01 – 31.01.2019

(максимум 9 лица)

Вила Вера – Златибор
има одлична локација и е лоцирана на 10 минути пешачење од центарот (плоштадот) во Златибор.

Располга со со сопствен двор,паркинг простор,Wi-Fi, и е опкеужена со златиборскиот бор.

Вилата е на две нивоа: првото ниво располага со купатило,WC, трпезарија со кујна опремена со кујнски инвентар и соба со дневен престој во која има три поединечни кревети.Од собата за дневен престој се излегува на тераса.

Второто ниво располага со WC и три спални соби,од кои две имаат по два поединечни кревети,а третата е со дупол кревет.

Целата вила има затоплување на струја.

Во цената не е вклучена туристичка такса 2 € на ден за сите гости

Прочитано 356 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top