fbpx
Локација: сместен во мирниот дел на Златибор, на 230 км од Белград
Капацитет: 19 двокреветни соби, 6 луксузни апартмани 
Содржини: ресторан, бар, кафе тераса, wellness центар (џакузи, сауна,фитнес), игротека ,конгресна сала, паркинг 
Опременост на собите: мини бар, телефон, сеф, бесплатен wirreles интернет, LCD ТВ, фен, баде мантил, собни влечки.
 
Тип на соба Цена
Двокреветна Стандарна Соба 39€
Еднокреветна Стандарна Соба 59€
1/3 Апартман 47€
Лукс Апартман 165€

 Во цената е вклучено:

- Ноќевање со појадок;
- Користење на Спа центар: Затворен базен, Солена соба, Парна бања, Сауна, Сауна, Џакузи;
- Игротека за деца;
- Надворешен паркинг;
- Wi-Fi низ цел хотел;

Во цената не е вклучено:
- Туристичка Такса 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС;

Услови:
- Деца до 4,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица доколку дели легло со родител;
- Деца 5-11,99 години 50% попуст , доколку користат сопствено легло 30% попуст;
- Во апартман 3-то возрасно лица име 30% попуст;

Доплати:
- Ручек 7€ по лице на ден;
- Вечера 8€ по лице на ден;

Прочитано 945 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top