fbpx

-10% за уплати до 30.11.2018

Katarino Spa Redoven

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено :
Користење на термалната зона на Катарино, внатрешен и надворешен базен, надворешен детски базен, џакузи, солена соба, финска сауна, Kiva сауна, инфраред сауна, арома парна бања, панорама парна бања, лакониум, авантуристички тушеви, тепидариум, ледена фонтана, фитнес, транспорт до ски гондолата во Банско.

Во цената НЕ е вклучено :
Community tax, 0,3€ возрасен и деца 2-12г. Од ден
Туристичка такса, 1€ возрасен и деца 2-12г. Од ден
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) ресторан CLUB 840 160€ / возрасен, 80€ / дете (7-14г.)
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) ресторан Katarino 140€ / возрaсен , 70€ / дете (7-14 г).


Максимален број на лица: DBL ( 2+1 ) или ( 3+0) ,Junior suite ( 2+2 ) или ( 3+0); Apartman ( 2+2 ) или ( 3+0)

Минимум престој 5 ноќевања во периодот 28.12-03.01.2019 и минимум 3 ноќевања во периодот 21.12-27.12.2018 & 04.01-16.02.2019; мин престој 2 ноќевања во периодот 10.03-11.04.2019 & 01.12-20.12 & 17.02-09.03

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1) -15% за уплати до 31.10.2018; -10% за уплати до 30.11.2018.
2) 7=6 за престој во период 01-25.12.2018 и 17.02-11.04.2016 Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Прочитано 815 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top