fbpx

 

Ski Boom HabakukBellevue

Цените се дадени по лице за сместување во соба по избор од табелата.
Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 MKD)
Попустите за деца и трето лице важат при сместување во соба со 2 возрасни лица

Во цената на HABAKUK е вклучено:
Сместување во двокреветна соба
Ноќевање со појадок и вечера
Неограничен влез во Wellness - Spa Centar Habakuk: базен со термална вода и сауна
Фитнес
Бесплатен WI FI
Паркинг
Вклучени ски карти за сите денови престој

Во цената на BELLEVUE е вклучено:
Сместување во двокреветна соба
Ноќевање со појадок и вечера
Неограничен влез во Wellness center Bellevue
Фитнес
Бесплатен WI FI
Паркинг
Вклучени ски карти за сите денови престој

Попусти:
* деца до 6 години во соба со родители – БЕСПЛАТНО
* деца 6-12 години во соба со родители на основно легло -30%
* деца 6-12 години во соба со родители на дополнително легло -50%
* деца до 6 години во соба со родители на дополнително легло – 15€ вo SUPERIOR соба

Доплати:
* еднокреветна соба 9€ доплата од ден
* baby cot 9€
* домашни миленици 15€

Прочитано 428 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top