fbpx

ПОБАРАЈТЕ НАЈДОБРА ПОНУДА ВО АГЕНЦИЈА

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Во цената е вклучено: 
- хидро масажа, парна бања, сауна, WI-FI интернет во лоби, транспорт до ски гондолата.
 
Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
Community tax 5€ од престој по лице
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 85€ eur / возрасен, 42,5€ / дете (2-12г.)
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 35€ / возрaсен , 17,5€ / дете (2-12 г).
 
Максимален број на лица:  DBL ( 2+1 ). SUITE( 2+2), MEZONET (2+2)
 
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1)  -15% за уплати до 31.10.2018, -10% за уплати до 30.11.2018 + 10% попуст на СКИ ПАКЕТИ.
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

 

Прочитано 1112 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top