fbpx

Локација : 350 м од жичарницата
Прекрасен хотел кој се наоѓа во срцето на Банско. Одличен за фамилијарен престој, како и за ски релаксација со пријателите. Располага со едноспални апартмани и студија .
Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.

PERUN LODGE 4* BANSKO www.perunlodge.com
1 01.12.2021
17.12.2021
18.12.2021
28.12.2021
29.12.2021
03.01.2022
04.01.2022
25.02.2022
26.02.2022
05.03.2022
06.03.2022
10.04.2022
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STUDIO
SINGLE ROOM 65 71 146 75 71 65
STUDIO 2 ADULTS 87 96 147 100 96 87
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED 120 132 202 138 132 120
SGL 1+1 CHD (0-4,99) 66 72 147 76 72 66
ST2AD 1+1 CHD (5-11,99) 76 84 129 88 84 76
ST2AD 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 77 85 130 89 85 77
ST2AD 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 99 109 166 114 109 99
ST2AD 2+1 CHD (0-4,99) 88 97 148 101 97 88
ST2AD 2+1 CHD (5-11,99) 109 120 184 126 120 109
1 BEDROOM APARTMENT
SINGLE ROOM 73 80 157 83 80 73
APARTMENT 2AD 98 107 158 111 107 98
APARTMENT 2AD+EXTRA BED 135 147 217 153 147 135
APT2 1+1 CHD (5-11,99) 86 94 138 98 94 86
SGL 1+1 CHD (0-4,99) 74 81 158 84 81 74
APT2 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 87 95 139 99 95 87
APT2 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 111 121 178 126 121 111
APT2 2+1 CHD (0-4,99) 99 108 159 112 108 99
APT2 2+1 CHD (5-11,99) 123 134 198 140 134 123
APT2 2+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 124 135 199 141 135 124
APT2 2+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 148 161 238 168 161 148
Полупансион 17 17 17 17 17 17
Деца од 5 до 11.99 год. 9 9 9 9 9 9
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 14 дена 50% Под 14 дена 50% Под 30 дена 100% Под 14 дена 50% Под 14 дена 50% Под 14 дена 50%
No Show 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Доплата за Новогодишна Вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 5 до 11.99 год.
Цената вклучува: затворен базен, сауна, парна бања,ски гардероба,интернет, трансфер до гондолата
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 20.11.2021 10% ПОПУСТ

Прочитано 3602 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top