fbpx

ПОБАРАЈТЕ НАЈДОБРА ПОНУДА ВО АГЕНЦИЈА

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Во цената е вклучено:
-  користење на базен, фитнес, сауна, парна бања, џакузи WI-FI во лоби.
 
Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 60€ eur / возрасен, 40€ / дете (2-12г.)
- Доплата за Baby cot 5€  дневно
- Паркинг 10 лева од ден (на лице место)
 
Минимум престој 3 ноќевања за целиот период
Максимален број на лица:  DBL (2+1), Family (4 ADL) минимум 3 АDL, APP 1 спална (2+2), APP 2 спални (4+2)
Легенда
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 
Прочитано 2422 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top