fbpx

Perun Platinum Redoven

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Во цената е вклучено: 
користење на внатрешен загреан базен, сауна, парна бања, фитнес, џакузи, WI-FI, ски гардероба, транспорт до ски гондолата.
 
Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1 € возрасен / 0,5 € деца 2-12г. на ден.
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна ) 80€ / возрасен, 40€/ дете ( 2-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( не задолжителна ) 30€ / возрсен , 15€ / дете (2-12 г)
lunch pack 9€ возрасен, 4,5€ деца 2-12г. на ден.( сендвич, вода и овошје или колачи)
 
Минимум престој 3 ноќевања во периодот 22.12-01.01.2019. во остантаите периоди е 2 ноки.
Максимален број на лица: DBL 2+1, JUNIOR SUITE 3+1
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

Прочитано 828 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top