fbpx

ПОБАРАЈТЕ НАЈДОБРА ПОНУДА ВО АГЕНЦИЈА

 
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD)
 
Во цената е вклучено:
-   користење на базен, турска бања, инфраред сауна, џакузи, финска сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг, транспорт до ски гондолата, ски остава.
 
Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
- Доплата за новогодишна вечера ( не е задолжителна ) 70€ / возрасен, 35€ / дете (0-12г.)
- Доплата за ручек 13,5 € возрасен и 7 € деца од 6-12 год.
 
Минимум престој 5 ноќевања во периодот 26.12-02.01.2021 & 03.01-08.03.2021,  3 ноќевања во останатиот период
Максимален број на лица:  APP 1 спална (2+2), APP 2 спални (4+2)
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
Прочитано 2265 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top