fbpx

-10 % за уплати до 20.11.2018г

 Mura1

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој, 1€ на ден за возрасни и деца ( 2-12 г.)
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 60€ eur возрасен, 30€ дете (2-12г.)
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) 30€ возрaсен, 15€ дете (2-12 г).
 
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) .
2)  7=6 за престој во период 15.03-31.03.2018, Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
Прочитано 955 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top