fbpx
MPM HOTEL SPORT 4* BANSKO www.mpmhotels.bg
1
01.12.2021
17.12.2021
18.12.2021
27.12.2021
28.12.2021
02.01.2022
03.01.2022
09.01.2022
10.01.2022
11.02.2022
12.02.2022
18.02.2022
19.02.2022
06.03.2022
07.03.2022
10.04.2022
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА- ПОЛУПАНСИОН
EXECUTIVE ROOM
DOUBLE ROOM 100 125 185 153 125 153 125 100
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 140 175 258 215 175 219 175 140
SINGLE ROOM 89 101 183 152 101 152 101 89
DBL 1+1 CHD (2-12,99) 90 112 166 138 112 138 112 90
SGL 1+1 CHD (0-1,99) 90 102 184 153 102 153 102 90
DBL 1+2 CHD (0-1,99) (2-12,99) 91 113 167 139 113 139 113 91
DBL 1+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 111 133 187 159 133 159 133 111
DBL 2+1 CHD (2-12,99) 121 146 206 175 146 175 146 121
DBL 2+2 CHD (0-1,99) (2-12,99) 122 147 207 176 147 176 147 122
DELUXE ROOM
DOUBLE ROOM 109 136 213 180 136 180 136 109
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 153 190 299 252 190 252 190 153
SINGLE ROOM 94 107 212 179 107 179 107 94
DBL 1+1 CHD (2-12,99) 98 122 192 162 122 162 122 98
SGL 1+1 CHD (0-1,99) 95 108 213 180 108 180 108 95
DBL 1+2 CHD (0-1,99) (2-12,99) 99 123 193 163 123 163 123 99
DBL 1+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 119 143 213 183 143 183 143 119
DBL 2+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 151 178 255 222 178 222 178 151
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 4 AD [2ADL] 160 191 284 241 191 241 191 160
APARTMENT 4 AD [3ADL] 161 192 285 242 192 242 192 161
APARTMENT 4 AD [4ADL] 162 193 286 243 193 243 193 162
APT4 2+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 162 193 286 243 193 243 193 162
APT4 2+3 CHD (0-1,99) (2-12,99)
(2-12,99)
163 194 287 244 194 244 194 163
APT4 3+1 CHD (2-12,99) 162 193 286 243 193 243 193 162
APT4 3+2 CHD (0-1,99) (2-12,99) 163 194 287 244 194 244 194 163
DELUXE VIP APARTMENT
APARTMENT [2ADL] 232 263 356 313 263 313 263 232
APARTMENT [3ADL] 233 264 357 314 264 314 264 233
APARTMENT [4ADL] 234 265 358 315 265 315 265 234
APP 2+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 234 265 358 315 265 315 265 234
APP 2+3 CHD (0-1,99) (2-12,99) (2-12,99) 235 266 359 316 266 316 266 235
APP 3+1 CHD (2-12,99) 234 265 358 315 265 315 265 234
APP 3+2 CHD (0-1,99) (2-12,99) 235 266 359 316 266 316 266 235
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Минимум престој 1 3 5 4 3 4 3 1
Отказ Под 3 дена 1 ноќ Под 7 дена 1 ноќ Под 28 дена 100% Под 14 дена 100% Под 7 дена 1 ноќ Под 14 дена 100% Под 7 дена 1 ноќ Под 3 дена 1 ноќ
No Show 2 ноќи 2 ноќи 100% 100% 2 ноќи 100% 2 ноќи 2 ноќи
Доплата за Новогодишна Вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 2 до 12.99 год.
Цената вклучува: затворен базен, сауна, солена сауна, парна бања,ски гардероба,интернет . Затворен паркинг со доплата на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2021 10% ПОПУСТ
7=6,14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 23.12.2021 И ОД 14.03 ДО 10.04.2022
ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

  • Локација:
Прочитано 3106 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top