fbpx
ПОБАРАЈТЕ НАЈДОБРА ПОНУДА ВО АГЕНЦИЈА
 
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Во цената е вклучено:
- користење на базен, сауна, фитнес, транспорт до ски гондолата .
 
Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 76€ / возрасен, 38€/ дете ( 6-12 г.) 
- Доплата за Божиќна вечера ( не задолжителна ) 30€ / возрсен , 15€ / дете (6-12 г)
- Доплата за Deluxe соба 17€ од ден од соба
- Внатрешен паркинг 5€ дневно 
- Доплата за домашен миленик (annex building) 20€ по престој
 
Во случај на отказ на резервација по 30.11 (направена со ЕБ попуст) пеналите се 1 ноќ, Не е дозволена било каква промена на резервации со ЕБ попуст
Максимален број на лица:  DBL standard ( 2+1 ) , Studio 2+1,  Family APP 2/2
Минимум престој 3 ноќевања во периодот 31.12-02.01.2021
 
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
 

  • Локација:
Прочитано 4468 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top