fbpx

Локација: во средината на туристичкиот центар на Копаоник, во непосредна близина на ски-патеките и на 50 метри од езерото.
Капацитет: 181 апартмани, гостите се пријавуваат во хотел Angela , на рецепција.
Хотелски содржини: ресторан Dancing, паркинг. Во околината на објектот има многубројни ресторани, кафетерии, диско, менувачница, супермаркети , продавници.
Опременост на собите: бања, комплетно опремена кујна , TV.

 

APARTMANI KONACI – Kopaonik
10% попуст за уплата до 20.10.2021
Цените се дадени за НАЕМ на Студио за 7 ноќи
НАЕМ Мах лица 01.12
19.12
19.12
26.12
26.12
02.01
02.01 23.01 23.01
30.01
30.01
06.02
06.02
13.02
13.02
20.02
20.02
06.03
06.03 13.03 13.03
20.03
20.03 27.03 27.03 03.04 27.03 03.04
Бр на ноќи   7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
0+1 студио 2 180 355 578 577 401 357 401 473 473 360 270 188 169 149
1+1 студио 3 216 426 693 692 482 429 482 567 567 432 324 225 203 179
2+1 студио 4 240 473 770 769 535 476 535 630 630 480 360 250 225 199
Јелач 0+2 LUX 4 240 473 770 769 535 476 535 630 630 480 360 250 225 199
Акции пресметани во цената   7=6 -10%   -10% -15% -15% -15% -20% 7=6       NON REF
Цените се дадени за НАЕМ на соба на ден
Цена по соба на ден Max лица 01.12
19.12
19.12
26.12
26.12
02.01
Нед-Чет
26.12
02.01
Чет-Нед
02.01 23.01 23.01
30.01
30.01
06.02
06.02
13.02
13.02
20.02
20.02
06.03
06.03 13.03 13.03 20.03 20.03 27.03 27.03 03.04
0+1 студио 2 30 56 72 98 92 68 60 68 85 79 60 45 38 34
1+1 студио 3 36 68 86 117 110 81 72 81 102 95 72 54 45 41
2+1 студио 4 40 75 95 130 122 90 80 90 113 105 80 60 50 45
Јелач 0+2 LUX 4 40 75 95 130 122 90 80 90 113 105 80 60 50 45

 

Во цената е вклучено:
Наем на Студио / Апартман
Wi-FI
Секојдневно одржување

Во цената е вклучено:
Туристичка Такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден: Деца до 6,99 години ГРАТИС;

Напомена:
NON REF цена во период 27.03 подразбира понуда без можност за рефондации на уплатени средства без разлика од кој разлог да се откаже.

Oпис на смествуање:
Студио 0+1 (1-2 лица) – 1 просторија опремена кујна, купатило (туш) една софа на развлекување или француски лежај;
Студио 1+1 (2-3 лица) – 1 просторија опремена со кујна, купатило (туш), располага со 1 нормален лежај + една софа на развлекување за 2 лица;
Студио 2+1 (3-4 лица) – 1 просторија со 2 редовни легла + софа на развлекување за 2 лица сите соби се опремени со кујна, купатило (туш);
Студио Јелач 0+2 Лукс (3 лица) – 1 просторија со спуштен плафон oпремена со кујна, купатило (туш), француски лежај и софа на развлекување на 2 лица;

Ковид политика:
Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
Затварање на граници

Прочитано 3463 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top