fbpx

BELMONT SKI & SPA 4* PAMPOROVO www.belmonthotel.bg
1
01.12.2021
17.12.2021
18.12.2021
28.12.2021
29.12.2021
02.01.2022
03.01.2022
08.01.2022
09.01.2022
22.01.2022
23.01.2022
19.02.2022
20.02.2022
15.04.2022
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН
STANDARD ROOM
DOUBLE ROOM 60 67 111 67 60 67 60
SINGLE ROOM 41 51 78 51 41 51 41
DBL 1+1 CHD (2-11,99) 46 51 84 51 46 51 46
DBL 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 47 52 85 52 47 52 47
DBL 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 61 68 112 68 61 68 61
DBL 2+1 CHD (0-1,99) 61 68 112 68 61 68 61
DBL 2+1 CHD (2-11,99) 69 76 126 76 69 76 69
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD 69 82 136 82 69 82 69
APARTMENT 2AD+EXTRA BED 95 114 187 114 95 114 95
APT2 1+1 CHD (2-11,99) 52 62 102 62 52 62 52
APT2 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 53 63 103 63 53 63 53
APT2 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 70 83 137 83 70 83 70
APT2 2+1 CHD (0-1,99) 70 83 137 83 70 83 70
APT2 2+1 CHD (2-11,99) 79 94 153 94 79 94 79
APT2 3+1 CHD (0-1,99) 96 115 188 115 96 115 96
APT2 3+1 CHD (2-11,99) 105 125 205 125 105 125 105
STUDIO
STUDIO 2 ADULTS 69 82 136 82 69 82 69
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED 95 114 187 114 95 114 95
ST2AD 1+1 CHD (2-11,99) 52 62 102 62 52 62 52
ST2AD 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 53 63 103 63 53 63 53
ST2AD 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 70 83 137 83 70 83 70
ST2AD 2+1 CHD (0-1,99) 70 83 137 83 70 83 70
ST2AD 2+1 CHD (2-11,99) 79 94 153 94 79 94 79
ST2AD 3+1 CHD (0-1,99) 96 115 188 115 96 115 96
ST2AD 3+1 CHD (2-11,99) 105 125 205 125 105 125 105
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 14 дена 1 ноќ Под 14 дена 1 ноќ 100% Под 14 дена 1 ноќ Под 14 дена 1 ноќ Под 14 дена 1 ноќ Под 14 дена 1 ноќ
No Show 2 ноќи 2 ноќи 100% 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи
Минимум престој 1 1 3 1 1 1 1
Цената вклучува: трансфер до ски лифтовите, затворен базен, сауна, парна бања, интернет, отворен паркинг
Доплата за Новогодишна Вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца од 2 до 11.99 години
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2021 10% ПОПУСТ
7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 09.01 ДО 22.01.2022 И ОД 20.02 ДО 15.04.2022

  • Локација:
Прочитано 1214 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top