fbpx

10% попуст за резервации до 30.11.2021
15% попуст за престој од 6 до 9 ноќевања
20% попуст за престој од 10+ ноќевања

Вид на соба 01.12-23.12
01.04-15.04
24.12-27.12 28.12-02.01 03.01-10.01
11.02-18.02
11.01-10.02
11.02-18.02
27.02-31.03
Двокреветна делукс(2+1) 52€ 72€ 118€ 82€ 72€ 56€
Студио(2+2) 60€ 83€ 130€ 94€ 83€ 68€
Апартман(2+2) 74€ 98€ 147€ 110€ 98€ 85€
Минимален престој 1 ден 3 дена 3дена 1 ден 1 ден 1 ден
Рокови за отказ 3 дена 10 дена До 10.12.2021 7 дена 7дена 7 дена
Пенали 1 ноќ 100% 100% 3 ноќевања 2ноќевања 1 ноќевање

-Цените се по соба на ден за две лица на база ноќевање со појадок
Цената вклучува:ноќевање, појадок, користење на СПА центар(базен), паркинг, игротека, интернет, ски гардеробер и трансфер до жичара

-Дете од 0-5.99г бесплатно
-дете од 6 до 11.99 доплаќа 6€ на ден со двајца родители
-доплата за вечера 10€ за возрасен 5€ за деца до 11.99г
-доплата за еднокреветна соба 75% од цената за соба
-трет возрасен плаќа 25% од цената за соба
-Новогодишна вечера(задолжителна) 80€ за возрасен 25€ за деца од 6 до 11.99г

  • Локација:
Прочитано 2561 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top