fbpx

Локација: на 100 метри од центарот на градот.

Капацитет: 42 двокреветни соби, 3 свити и 2 апартмани.

Хотелски содржини: ресторан, лоби бар, затворен базен со дел за деца, фитнес, сауна, масажа, билјард,  и пинг понг.

Опременост на собите: два регуларни кревети и една дополнителна софа, сателитска ТВ, телефон, мини-бар, фен,  тоалет, балкон.
 

ПОБАРАЈТЕ НАЈДОБРА ПОНУДА ВО АГЕНЦИЈА


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD). 
 
Во цената е вклучено:
- користење на базен, сауна,фитнес, WiFi интернет, транспорт до гондолата.
 
Во цената НЕ е вклучено:       
- Туристичка такса за престој  1 € возрасен и 0.5 € деца 2-12г. на ден.  
- Доплата за полупансион 11€, деца 04-14г. 6€
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 85€ / возрасен, 40€/ дете ( 4-14 г.)
- Доплата за Божиќна вечера (не задолжителна ) 30€ / возрсен , 15€ / дете (4-14 г)
 
Минимум престој 3 ноќевања 27.12.2020 -02.01.2021
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

  • Локација:
Прочитано 2447 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top