fbpx
KAMELIA COMPLEX 4* PAMPOROVO www.kamelia-hotel-pamporovo.com
1 01.12-18.12
06.03-15.04
19.12-27.12 28.12-01.01 02.01-08.01 09.01-20.01 21.01-05.03
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2 AD 65 94 136 94 76 94
APARTMENT 2 AD+EXTRA BED 91 131 190 131 106 131
APT2 1+1 CHD (6-11,99) 65 94 136 94 76 94
APT2 1+2 CHD (0-5,99) (6-11,99) 66 95 137 95 77 95
APT2 1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99) 78 113 163 113 92 113
APT2 2+1 CHD (0-5,99) 66 95 137 95 77 95
APT2 2+1 CHD (6-11,99) 78 113 163 113 92 113
APT2 2+2 CHD (0-5,99) (6-11,99) 79 114 164 114 93 114
APT2 2+2 CHD (6-11,99) (6-11,99) 92 132 191 132 107 132
2 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 4 AD 107 156 236 156 120 156
APARTMENT 4 AD+EXTRA BED 128 187 283 187 144 170
APT4 4+1 CHD (0-5,99) 108 157 237 157 121 157
APT4 4+1 CHD (6-11,99) 118 172 260 172 133 172
APT4 4+2 CHD (0-5,99) (6-11,99) 119 173 261 173 134 173
APT4 4+2 CHD (6-11,99) (6-11,99) 129 188 284 188 145 171
Ноќевање со појадок 7 7 7 7 7 7
Деца од 6-11.99 гдо. 5 5 5 5 5 5
Полупансион 14 14 14 14 14 14
Деца од 6-11.99 год. 8 8 8 8 8 8
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 14 дена 50% Под 14 дена 50% Под 30 дена 100% Под 14 дена 50% Под 14 дена 50% Под 14 дена 50%
No Show 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Минимум престој 1 1 5 1 1 1
Доплата за Новогодишна Вечера 95 ЕУР за возрасни и 50 ЕУР за деца од 3 до 11.99 години
Во цената е вклучено: затворен базен,фитнес, зона за релаксација,интернет,вечерна детска анимација
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2021 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 27.12.2021 И ОД 02.01 ДО 15.04.2022

 

  • Локација:
Прочитано 907 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top