fbpx
 

Хотелот е лоциран во срцето на Родопите и на своите гости им нуди комфорен одмор, вклучувајќи затворен базен, бесплатен Wi-Fi и бесплатен паркинг.
Скијачкиот центар Студенец-Снежјанка е оддалечен околу 600 m од хотелот. Црквата Успение е во непосредна близина.
Сите соби се одликуваат со висококвалитетен мебел и пространи бањи.
Различни ресторани и барови во склоп на хотелот нудат широк избор на гурмански јадења и избор на пијалоци. Гостите можат да избираат помеѓу бугарската кујна и скара во ресторанот Перелик и европската кујна во ресторанот Орфеј.
Хотелот располаг и со ирски паб и виски бар.
Спа центарот на хотелот располага со сауна, џакузи, парна бања и затворен базен.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 14.12.2021 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 17.12 ДО 03.03.2022

PAMPOROVO 5* PAMPOROVO
1
10.12.2021
16.12.2021
17.12.2021
28.12.2021
29.12.2021
02.01.2022
03.01.2022
15.01.2022
16.01.2022
19.02.2022
20.02.2022
03.03.2022
04.03.2022
15.03.2022
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DOUBLE ROOM NO BALCONY
DOUBLE ROOM 51 82 125 78 82 78 51
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 72 116 175 109 116 109 72
SINGLE ROOM 38 73 124 58 73 58 38
SGL 1+1 CHD (0-2,99) 39 74 125 59 74 59 39
SGL 1+1 CHD (3-11,99) 39 74 125 59 74 59 39
DBL 1+2 CHD (3-11,99) (3-11,99) 52 83 126 79 83 79 52
DBL 2+1 CHD (0-11,99) 52 83 126 79 83 79 52
DBL 2+2 CHD (0-11,99) (3-11,99) 66 105 157 99 105 99 66
STANDARD ROOM
DOUBLE ROOM 56 87 129 82 87 82 56
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 78 122 181 116 122 116 78
SINGLE ROOM 41 77 128 61 77 61 41
SGL 1+1 CHD (0-2,99) 42 78 129 62 78 62 42
SGL 1+1 CHD (3-11,99) 42 78 129 62 78 62 42
DBL 1+2 CHD (3-11,99) (3-11,99) 57 88 130 83 88 83 57
DBL 2+1 CHD (0-11,99) 57 88 130 83 88 83 57
STUDIO
STUDIO 2 ADULTS 78 109 151 105 109 105 78
ST2AD 2+1 CHD (0-11,99) 79 110 152 106 110 106 79
ST2AD 2+2 CHD (0-11,99) (3-11,99) 99 138 191 132 138 132 99
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD 89 120 162 116 120 116 89
APARTMENT 2AD+EXTRA BED 125 168 227 162 168 162 125
APT2 2+1 CHD (0-11,99) 90 121 163 117 121 117 90
APT2 2+2 CHD (0-11,99) (3-11,99) 113 152 205 146 152 146 113
APT2 3+1 CHD (0-2,99) 126 169 228 163 169 163 126
APT2 3+1 CHD (3-11,99) 127 170 229 164 170 164 127
1 BEDROOM APARTMENT DELUXE
APARTMENT 2AD 112 143 185 138 126 138 111
APT2 1+1 CHD (3-11,99) 113 144 186 139 127 139 112
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН
DOUBLE ROOM NO BALCONY
DOUBLE ROOM 65 96 136 91 96 91 65
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 91 134 190 128 134 128 91
SINGLE ROOM 48 85 136 68 85 68 48
SGL 1+1 CHD (0-2,99) 49 86 137 69 86 69 49
SGL 1+1 CHD (3-11,99) 49 86 137 69 86 69 49
DBL 1+2 CHD (3-11,99) (3-11,99) 66 97 137 92 97 92 66
DBL 2+1 CHD (0-11,99) 66 97 137 92 97 92 66
DBL 2+2 CHD (0-11,99) (3-11,99) 82 121 171 116 121 116 82
STANDARD ROOM
DOUBLE ROOM 69 100 140 96 100 96 69
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 97 140 196 134 140 134 97
SINGLE ROOM 51 89 139 71 88 71 51
SGL 1+1 CHD (0-2,99) 52 90 140 72 89 72 52
SGL 1+1 CHD (3-11,99) 52 90 140 72 89 72 52
DBL 1+2 CHD (3-11,99) (3-11,99) 70 101 141 97 101 97 70
DBL 2+1 CHD (0-11,99) 70 101 141 97 101 97 70
STUDIO
STUDIO 2 ADULTS 91 122 162 118 122 118 91
ST2AD 2+1 CHD (0-11,99) 92 123 163 119 123 119 92
ST2AD 2+2 CHD (0-11,99) (3-11,99) 116 155 205 149 155 149 116
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD 102 133 173 129 133 129 102
APARTMENT 2AD+EXTRA BED 143 187 243 181 187 181 143
APT2 2+1 CHD (0-11,99) 102 133 173 129 133 129 102
APT2 2+2 CHD (0-11,99) (3-11,99) 130 168 218 163 168 163 130
APT2 3+1 CHD (0-2,99) 144 188 244 182 188 182 144
APT2 3+1 CHD (3-11,99) 144 188 244 182 188 182 144
1 BEDROOM APARTMENT DELUXE
APARTMENT 2AD 125 156 196 151 156 151 125
APT2 1+1 CHD (3-11,99) 125 156 196 151 156 151 125
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 3 дена
1 ноќ
Под 7 дена
1 ноќ
Под 20 дена 1 ноќ Под 3 дена
1 ноќ
Под 7 дена
1 ноќ
Под 3 дена
1 ноќ
Под 3 дена
1 ноќ
No Show 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи
Минимум престој 1 1 3 1 1 1 1
Цената вклучува: затворен базен ,фитнес , сауна ,џакузи,парна бања ,детско катче ,ски гардероба,интернет во лоби, трансфер до ски лифтовите
 
Прочитано 1548 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top