fbpx

LION ****, BOROVEC

 ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

Тип соба
10.04.2019 - 30.11.2019 10.04.2019 - 30.11.2019
BB HB BB HB
Double room 23 31 21 28,5
Single room 36 44 33,5 41
Family room 31 38,5 28,5 36
Apartment 2 + 2 92 108 82,5 98
Возрасен на дополнителен кревет 16 23 14 22
Минимум престој 1-2 ноќевања 3+ ноќевања

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD). 
 
Во цената е вклучено: 
- Ски остава, користење на базен, сауна,фитнес, транспорт до ски гондолата.
 
Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој  1 € возрасен / 0,5 € деца 2-12г. на ден.
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 70€ возрасен, 35€ дете ( 4-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера (не задолжителна ) 40€ возрсен , 20€  дете (4-12 г)
 
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top