Локација: на 1200 метри од центарот на градот
Капацитет: 16 соби, 25 јуниор апартмани и 10 апартмани
Хотелски содржини: ресторан, лоби бар, ноќен бар, затворен базен, велнес, физикална терапија, фитнес, масажа, сауна, интернет, факс, сеф, менувачница, ски остава, ски градинка.
Опременост на собите: сателитска ТВ, телефон, минибар, фен, сеф, бања со туш, фен, централно греење, клима уред. Некои соби имаат балкони. Јуниор апартманите имаат спална соба, одделена од дневниот престој со витрина за ТВ. Апартманите имаат една спална соба и дневна и бања со када.
 

 Festa Camkoria Redoven

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Во цената е вклучено: 
Kористење на базен , сауна, парна бања, фитнес, транспорт до гондола.
 
Во цената НЕ е вклучено:         
Туристичка такса за престој,  1€ возрасен и деца 2-12г. на ден.
Доплата за Новогодишна вечера ( задолжителна) 50€ / возрасен, 25€ / дете ( 3-13г.)  
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна 25.12) 25€ / возрсен , 12€ / дете
 
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ: 
1)  -15% за уплати до 30.09.2018, -10% за уплати до 31.10.2018. Попустот се пресметува на основната цена. 
2)  7=6 за престој во период 01.12-20.12.2018  & 08.01-15.02.2019 & 05.03-09.04.2019.  Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите НЕ се комбинираат.
 
Максимален број на лица: DBL (2+0), JUNIOR SUITE 1 спална (2+2), STANDARD SUITE  (2+2) 
Минимум престој 5 ноќевања во периодот 28.12.2018-01.01.2019
Минимум престој 3 ноќевања за цел период
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

  • Локација:
Прочитано 1465 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top