fbpx

Локација: централно во стариот дел на Банско.
Капацитет: 11 двокреветни соби, 8 мезонети, 2 апартмани.
Хотелски содржини: саунаа, џакузи, ски остава подземна гаража.
Опременост на собите: мини бар, сателитска ТВ, телефон, сеф.

ПОБАРАЈТЕ НАЈДОБРА ПОНУДА ВО АГЕНЦИЈА 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD)
 
Во цената е вклучено:
- користење на базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет во лоби, детска игротека
 
Во цената НЕ е вклучено: 
- Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден. 
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 80€ / возрасен, 40€/ дете ( 6-12 г.) 
- Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 30€ / возрсен , 15€ / дете (6-12 г)
- Baby cot 4 € дневно
 
Максимален број на лица: STUDIO ( 2+1 ) , APP 1 спална (2+1 дете), APP 2 спални (2+3)
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

 

 

  • Локација:
Прочитано 3027 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top