fbpx
Локација: се наоѓа на неколку минути пешачење од гондолата и од центарот на Банско
Капацитет: 100 соби
Хотелски содржини: ресторан, бесплатен Wi Fi интернет, ски остава, бар, бесплатен отворен паркинг, бесплатен трансфер до гондола , 24 часа рецепција, просторија за багаж, лифт, сервис за перење и пеглањ, факс, фотокопир
SPA & Wellnes: парна бања, сауна, камена бања, салони за масажа, спа и арома терапи, солариум, внатрешен  базен и фитнес центар.
Опременост на собите: сеф, бесплатен Wi Fi интернет, сателитска ТВ
 
ПОБАРАЈТЕ НАЈДОБРА ПОНУДА ВО АГЕНЦИЈА


 
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Во цената е вклучено:
-  WI-FI, џакузи, користење на базен со минерална вода, сауна, арома сауна, парна бања, релакс зона, детски клуб, транспорт до ски.
 
Во цената НЕ е вклучено:      
- Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 80€ / возрасен, 40€/ дете ( 2-12 г.)
- Доплата за Божиќна вечера ( не задолжителна ) 10€ / возрсен , 5€ / дете (2-12 г)
 
Максимален број на лица: DBL eco 2+0), DBL std (2+0), Studio (2+1),  App 1 спална ( 2+2 ), APP 2 спални (4+2)
Минимум престој 5 ноќевања во периодот: 28.12.2020-02.01.2021

 

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

  • Локација:
Прочитано 5134 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top