fbpx

Положба : 8 км од Неа Мармарис. Хотелот е лоциран над најубавата плажа Елиа, 103 км од Солун.
Сместување : 98 соби, 70 свити. Собите се опремени со бања, клима уред, телефон, сателитска тв и радио, мини бар, сеф, фен и балкон.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: ресторан, таверна, градина, бар (меин бар, бар покрај базенот), медицински центар, мини маркет, црква, менувачница, сеф на рецепција, мини бус сервис, тв сала, перална, интернет (WI-FI), паркинг...
Плажа: песочна
<

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top