fbpx

СЕЗОНСКИ ПРЕВОЗ БАНСКО

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ БАНСКО ЗИМА 2019

ЛИНИЈА 1 ПРЕКУ ДЕЛЧЕВО

Автобуски превоз за БАНСКО,
секоја недела и четврток, од 10.јануари до 03.февруари

Место и време на поаѓање:
Скопје 05:00 h (паркинг спроти хотелот "Holiday Inn")
Велес 05:30 h (БП Лукоил)
Штип 06:00 h (паркинг пред нова пошта)
Кочани 06:30 h (БП Макпетрол, кај Основен суд)
Делчево 07:20 h (БП Макпетрол, на влез)
Поаѓање од Бугарија: 14:00 h (локално време)

Цена по лице за повратен билет: 40 €


ЛИНИЈА 2 ПРЕКУ КРИВА ПАЛАНКА

ЈАНУАРИ - СЕКОЈ ДЕН ПОЧНУВАЈКИ ОД 02.01.2019
ФЕВРУАРИ - СЕКОЈ ЧЕТВРТОК, САБОТА И НЕДЕЛА


НОВА ГОДИНА 29.12.2018-02.01.2019
ЈАНУАРИ СЕКОЈ ДЕН
ФЕВРУАРИ СЕКОЈ ЧЕТВРТОК, САБОТА И НЕДЕЛА


Повратен билет возрасни 40 , еден правец 30
Повратен билет деца од 2-7 години 30 , еден правец 25

Поаѓање од Скопје во 05.00 h

Информации и резервации 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


Прочитано 946 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top