fbpx

ВИЗИ

ВИЗИ

 

ПОДГОТОВКА И ОБРАБОТКА НА ВИЗИ ЗА АМЕРИКА


ПОДГОТОВКА И ОБРАБОТКА НА ВИЗИ ЗА АВСТРАЛИЈА

 


ПОДГОТОВКА И ОБРАБОТКА НА ВИЗИ ЗА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА


ПОДГОТОВКА И ОБРАБОТКА НА ВИЗИ ЗА КАНАДА


 


За сите потребни документи, информации и консултации Ве молиме обратете се во нашата канцеларија.

Информации на 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Прочитано 3664 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top