fbpx

Положба : Во заливот Елиа, 12км од Никити, на 6км од Неа Мармарас. Хотелот е на плажа.
Сместување: 280 соби и бунгалови. Собите се опремени со клима уред, ТВ, телефон, радио, фрижидер, мини бар,интернет конекција, сеф, фен и балкон.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: главен ресторан, таверна, бар (меин бар, пул бар), мини маркет, мини бус (Хотел-Неа Мармарис-Хотел), детско игралиште, мини клуб, театар...
Плажа: песочна
Спорт и забава: отворен базен со џакузи и еден помал за деца, масажа, сауна, фитнес центар, кино и тв сала, водени спортови…

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top