fbpx

ЕВТИНИ АВИОБИЛЕТИ

Навремено купените авиобилети се по неверојатни цени...

Цени од

Барселона         15 € wizz-air
Базел                 15 € wizz-air
Брисел               15 € wizz-air
Келн                   20 € wizz-air
Дортмунд           15 € wizz-air
Ајндховен          15 € wizz-air
Франкфурт         15 € wizz-air
Фридрихсхафен 10 € wizz-air
Гетеборг             53 € wizz-air
Хамбург              15 € wizz-air
Лондон               15 € wizz-air
Малме                15 € wizz-air
Меминген           10 € wizz-air
Милано              10 € wizz-air
Нинберг             10 € wizz-air
Осло                   20 € wizz-air
Париз                 15 € wizz-air
Стокхолм            20 € wizz-air
Венеција            15 € wizz-air


Дизелдорф      99 € AIR PRISHTINA
Цирих              75 € AIR PRISHTINA

До -20% попуст за време на акција

 

Побарајте го вашиот агент на 043 231 221

Прочитано 5887 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top