fbpx

ХОТЕЛИ ГРЦИЈА 1-ВИ МАЈ

  • Понудата е објавена на 01/12/2016

 

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА 1-ВИ МАЈ НА ХАЛКИДИКИ

Цени по лице за 2 ноќевања

За резервации до 31.01.2020

Хотел Соба Цена по лице Период Услуга
Adonis, Kriopigi 1* Dbl 21€ 01-03 Мај 2 BB
Calypso, Hanioti 2+* Dbl Eco 26€ 01-03 Мај 2 BB
Makednos,Nikiti 3* Dbl 32,5 € 01-03 Мај 2 BB
Dionysos,Hanioti 3* Dbl 34 01-03 Мај 2 BB
Grecotel MARGO BAY & Club Turquoise 4* Dbl SSV 87 01-03 Мај 2 BB
Bomo Sermilia Cronwell Resort 5* Dbl std 92,5 01-03 Мај 2 UAI
Toroni Blue Sea Dbl Eco 36 01-03 Мај 2 HB

 

Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62,00 MKD)
Попустите за деца и трето лице важат при сместување во соба со 2 возрасни лица

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Информации и резервации 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top