fbpx

ЗИМА БУГАРИЈА

  • Понудата е објавена на 29/11/2016

ДО -30% ПОПУСТ ХОТЕЛИ ВО БАНСКО, БОРОВЕЦ, ПАМПОРОВО

ЗИМА 2018/2019 ХОТЕЛИ ВО БОРОВЕЦ, БАНСКО И ПАМПОРОВО

До -30% ПОПУСТИ ВО ПРЕТПРОДАЖБА

Информации и резервации 043 231 221

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top