fbpx

ЛЕТО 2020 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ НА ПОПУСТ

  • Понудата е објавена на 12/11/2019

НАЈБАРАНИТЕ ХОТЕЛИ НА ПОПУСТ

 

ЛЕТО 2020 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА 

ВЕЌЕ ВО ПРОДАЖБА

Ние мислиме навреме за вашето летување !

Дополнителен попуст за целосна уплата, по потврдување на резервација за одредени хотели

Нови услови за резервација

25% аванс од вкупниот износ на аранжманот треба да се плати во рок од 5 дена почнувајќи од датумот на потврда на резервација
25% од вкупниот износ на аранжманот треба да се плати до 31/05/2020
50% од вкупната сума на аранжманот треба да се плати до 21 ден пред пристигнувањето

Информации и резервации на 043 231 221

Акцијата трае ограничено ! 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top