fbpx

ЕКСКЛУЗИВЕН ОДМОР СО 5 * (01.06 – 15.09)

Тип на соба 3-4 ноќевања 5-7 ноќевања 7+ ноќевања
Супериор 52 50 47
Супериор со поглед 56 54 52
Делукс/Џуниор свит 56 54 52
Џуниор свит со поглед 65 63 59
Апартман Арт Студио 65 63 59
Вила апартман (цена за 4 лица) 198 190 181
 
Детали за пакетот:
Ø  Минимум 3 ноќевања на база полу пансион.
Ø  Пикник ручек на отворено за викенд (Сабота) – Brunch -  25 евра по возрасно лице
Ø  Можност за пансионски ручек 10 EURO/- по лице по ден, oсвен сабота каде цената е нагласена погоре.
Политика за деца:
1 дете на возраст до 02.99 год - БЕСПЛАТНО
 1 дете од 3-11.99год. – доплаќа 8 евра од ден и 13 евра за Сабота;
 2 дете на возраст од 3 до 11.99 години плаќа 50% од цената за возраен;
 дете над 12 години плаќа 70% од цената за возрасен (се пресметува како 3-то возрасно лице во соба);
 
 
НЕДЕЛНА И ВИКЕНД ПРОМОЦИЈА ( активна секогаш)
 
 
3дена/2 ноќевања на база полупансион +Спа    
Тип на соба 2 ноќевања 2 лица (работни денови 2 ноќевања 2 лица (викенд)
Супериор 200 261
Супериор со поглед 231 292
Делукс/Џуниот свит 231 292
Џуниор свит со поглед 268 329
Апартман Арт студио 268 329
Вила апартман (4 лица) 389 508
 
 
 2 ноќевања на база полу пансион (појадок и вечера)
 Пикник ручек / brunch на отворено за викенд (Сабота) (пресметан во цената за викенд)
 Бесплатно користење на спа услугите (сауна, парна бања и внатрешен затоплен базен) по 1 час дневно (моментално е недостапно,согласно протоколите за заштита, овозможуваме користење на затоплен базен)
 20% попуст при користење на масажи.
 
Политика за деца:
 1 дете на возраст до 02.99 год - БЕСПЛАТНО
 1 дете од 3-11.99год. – доплаќа 8 евра од ден и 13 евра за Сабота;
 2 дете на возраст од 3 до 11.99 години плаќа 50% од цената за возраен;
 
СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ:
 
Романтично бегство Полупансион (појадок и вечера) Цена за 2 лица за 2 ноќевања  
Тип на соба работни денови викенд
Џуниор свит (3)/Апп 302 367
Џуниор свит/Делукс/Супериор 268 327
 
 
Детали за пакетот:
 Две ноќевања на база полу пансион (појадок и вечера)
 Дочек со вино или шампањ во соба за добредојде
 Романтична вечера (покрај базен) - со вино
 Пикник ручек/ brunch на отворено за викенд (Сабота) ( вклучен во цената за викенд)
 1 час дневно, бесплатно користење на СПА (сауна, парна бања и внатрешен затоплен базен)
 По една последователна масажа од по 30 минути за двајцата
Прочитано 3832 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top