fbpx

ЛЕТО 2019 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ НА ПОПУСТ

  • Понудата е објавена на 23/11/2017

СЕГА Е ВИСТИНСКОТО ВРЕМЕ

Никогаш не е прерано да мислите на вашето следно летување

 

ЛЕТО 2019 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА 

Ние мислиме навреме за вашето летување !

Резервирајте го вашиот хотел во Грција сега и заштедете до -40%

Дополнителен попуст за целосна уплата

 

ГРЦИЈА ХОТЕЛИ ЛЕТО 2019
ХОТЕЛ Услуга Цена од За уплати до Информации
КАСАНДРА
MIRAGGIO THERMAL RESORT & SPA 5* Paliouri BB 59,4 € 31.12.2018 -30%
POMEGRANATE WELLNESS & SPA 5* Potidea HB 61,1 € 28.02.2019 -20%
IKOS OCEANIA 5* Nea Moudania UAI 110,6 € 31.12.2018 -20%
CRONWELL RACHONI PARK HOTEL 5* Nea Skioni HB 50,1 € 31.12.2018 -30%
ELINOTEL APOLOMARE 5* Hanioti HB 43,2 € 31.12.2018 -30%
PORTO SANI 5* Sani HB 112,5 € 31.12.2018 -20%
SANI CLUB 5* Sani HB 89,1 € 31.12.2018 -20%
SANI BEACH HOTEL & SPA 5* Sani HB 75,9 € 31.12.2018 -20%
SANI ASTERIS SUITES 5* Sani BB 96,8 € 31.12.2018 -20%
SANI DUNES 5* Sani HB 97,9 € 31.12.2018 -20%
CRONWELL RAHONI PARK 5* Nea Skioni HB 50,1 € 31.12.2018 -30%
PORTES BEACH 4* Potidea HB 29,2 € 31.12.2018 -20%
POTIDEA PALACE 4* Potidea UAI 60,5 € 28.02.2019 -25%
POSSIDI PARADISE 4* Possidi HB+ 24,1 € 31.12.2018 -30%
PORT MARINA 3* Paliouri HB+ 20,1 € 31.12.2018 -30%
ELINOTEL POLIS 3* Hanioti HB 17,7 € 31.12.2018 -30%
DOLPHIN BEACH 3* Possidi HB 19,5 € 31.12.2018 -30%
BOMO OLYMPIC KOSMA 3* Hanioti AI 19,8 € 31.12.2018 -35%
СИТОНИЈА
IKOS OLIVIA 5* Gerakini UAI 118,8 € 31.12.2018 -20%
CRONWELL SERMILIA RESORT 5* HB 34,7 € 31.12.2018 -30%
SITHONIA THALASSO TERAPY & SPA 5* AI 69,3 € 31.12.2018 -45%
MELITON THALASSO THERAPY & SPA 5* Porto Carras BB 47,9 € 31.12.2018 -45%
BLUE DOLPHIN 4* Metamorfosis HB 29,7 € 31.01.2019 -25%
LAGOMANDRA BEACH 4* N.Marmaras HB 34,9 € 31.01.2019 -15%
LAGOMANDRA HOTEL 4* N.Marmaras HB 31,9 € 31.01.2019 -15%
ATОС
ALEXANDROS PALACE 5* Ouranopoli HB - 31.01.2019 -15%

Информации и резервации на 043 231 221

Акцијата трае ограничено ! 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top