ЛЕТО 2018 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА - ОТВОРЕНА ПРОДАЖБА

  • Понудата е објавена на 23/11/2017

ПОБАРАЈТЕ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

 

Ние мислиме навреме за вашето летување !

Резервирајте го вашиот хотел во Грција сега и заштедете до -30%

ПРОВЕРЕТЕ ЈА КОМПЛЕТНАТА ПОНУДА НА ХОТЕЛИ ВО ГРЦИЈА ТУКА

КАСАНДРА  Услуга  Цена од Уплати до  Инфо 
POMEGRANATE WELNESS & SPA 5* Potidea HB 59,3 € 30.04.2018 -25%
ISTION CLUB 5* Potidea HB 42,6 € 30.04.2018  -8%
ALIA PALACE 5* Pefkohori HB 32,4  € 30.04.2018 -15%
ALEXANDER THE GREAT 4* Kriopigi HB 31,2 € 30.04.2018 -10%
KRIOPIGI HOTEL (Ex Kriopigi Beach) 4* HB 27,5 € 30.04.2018 
-10% 
MENDI HOTEL 4* Kalandra HB 34,7 € 30.04.2018 -10%
POTIDEA PALACE 4* Potidea UAI 58,5 € 30.04.2018 -30%
GRANDOTEL HOTEL 4* HB+ 26,6 € 30.04.2018 -25%
POSSIDI PARADISE 4* Possidi HB+ 24,2 € 16.04.2018 -20%
PORT MARINA 3* Paliouri HB+ 18,5 € 30.04.2018 -30%
DOLPHIN BEACH 3* Possidi HB 22,3 € 16.04.2018 -20%
TROPICAL HOTEL 3* Hanioti HB 23,8 € 30.04.2018 -10%
CHROUSO VILLAGE 3*+ Paliouri HB 34,7 € 30.04.2018 -15%
DAPHNE HOLIDAY CLUB 3* Hanioti BB 15,5 € 30.04.2018 -10%
PALLADIUM 3* Kriopigi HB 30,9 € 30.04.2018 -10%
TROPICAL HOTEL 3* Hanioti HB 26,8 € 30.04.2018 -10%
LAGARIA PALACE 3* Afitos BB 27,8 € 30.04.2018 -5%
CALYPSO HOTEL 2* Hanioti BB 13,9 € 30.04.2018 -10%
KASSANDRA BAY 2* Kriopigi HB 14,9 € 30.04.2018 -10%
 СИТОНИЈА
MELITON THALASSO THERAPY & SPA 5* Porto Carras BB 51,7 € 01.10.2018 до 35%
SITHONIA THALASSO THERAY & SPA 5* Porto Carras AI 64,4 € 01.10.2018 до 35%
АTHENA PALLAS VILLAGE 5* Elias Beach HB 36,4 € 30.04.2018 -10%
TORONI BLUE SEA 4* Toroni HB 28,2 € 30.04.2018 -10%
BLUE DOLPHIN 4* Metamorfosis HB 29,4 € 30.04.2018 -25%
ELEA VILLAGE 3* Akti Elias HB 26,3 € 30.04.2018 -10%
PORFI BEACH 3* Nikiti BB 22 € 30.04.2018 -10%
SIMEON 3* Metamorfosis HB 19,2 € 30.04.2018 -20%
LILY ANN VILLAGE 2* Nikiti HB 25,9 € 30.04.2018 -10%
PHILOXENIA BUNGALOWS 3* Psakudia HB 29,7 € 30.04.2018 -15%
MAKEDNOS HOTEL 2* Nikiti BB 16 € 30.04.2018 -10%
АТОС
ARISTOTELES HOLIDAY RESORT & SPA 4* Ouranopoli  AI 48 € 30.04.2018   -30% 
ALEXANDROS PALACE 5* Ouranoupoli HB 39,3 € 30.04.2018 -10%
XENIA 4* Ouranoupoli HB 41,5 € 30.04.2018 -10%

Специјални попусти остров Крф !!!

Telemachos Hotel 3* -Dassia до 55% попуст
Glyfada Sunset Beach Homes до 30% попуст
Roda Pearl Resort до 50% попуст
Alexandra Resort Apartments-Kavos до 50% попуст

Информации и резервации на 043 231 221

Акцијата трае ограничено ! 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top