fbpx

ЧАРТЕРИ ОД СОЛУН ДО КРИТ, РОДОС И САНТОРИНИ

  • Понудата е објавена на 12/08/2017

ЗАЈДИСОНЦЕ НА БЕСКОНЕЧНИОТ ХОРИЗОНТ -  ЛЕТО 2019

 

ЧАРТЕР ОД СОЛУН ДО КРИТ веќе од 213 КЛИКНЕТЕ

ЧАРТЕР ОД СОЛУН ДО РОДОС веќе од 264 КЛИКНЕТЕ

ЧАРТЕР ОД СОЛУН ДО САНТОРИНИ веќе од 393 

ЧАРТЕР ОД СОЛУН ДО МИКОНОС од 652 €

Пратете барање на e-mail : Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Побарајте не на 043 231 221

 

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top