fbpx

ЛЕТО ТУРЦИЈА

  • Понудата е објавена на 11/05/2017

ОДБЕРЕТЕ ХОТЕЛ (ONLINE) !

Leto 2021 Turcija allinclusive

Резервации на 043 231 221

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-13.30

Top