fbpx

ОСТРОВИ ГРЦИЈА

  • Понудата е објавена на 10/05/2017

ОДБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ОСТРОВ ЗА НЕЗАБОРАВЕН ОДМОР

 НАЈДОБРА ПОНУДА ГРЧКИ ОСТРОВИ


 

 КОМПЛЕТНА ПОНУДА СМЕСТУВАЊЕ КЛИКНЕТЕ ТУКА >>>


 

 

ОСТРОВ ТАСОС

ОСТРОВ КРФ 

ОСТРОВ СКИЈАТОС

ОСТРОВ ЛЕФКАДА 

ОСТРОВ ЗАКИНТОС 

ОСТРОВ АМУЛЈАНИ 

ОСТРОВ КЕФАЛОНИЈА

ОСТРОВ КРИТ

ОСТРОВ РОДОС

ОСТРОВ МИКОНОС

Информации и резервации 043 231 221

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top