Локација: Разлог, на 500 метри од голф игралиштето Пирин Голф, на 6 км од Банско
Капацитет: хотелот е изграден во 2008 год. и истиот е реновиран во 2011 год. Располага со вкупно 67 модерно и стилски опремени двокреветни соби, студија и апартмани
Хотелски содржини: рецепција, сеф на рецепција( се доплатува), менувачница,ски гардероба, конференциска сала, ресторан, лоби бар, детски катче, интернет во јавните простории, надворешен базен, СПА центар, фитенс, затворен базен, џакузи, масажа, турска бања, парна бања, сауна, пинг понг, шател бус до лифт станицата
Опременост на собите: сателитска TV, телефон, кујна, фен

 


 

Термин на престој →
01.09-30.11.2018
 
Вид на сместување ↓ 1 ноќ.          
Двокреветна соба (2+0) 28€          
Студио (2+2) 31€          
Едноспален апартман (2+2) 36€          
Двоспален апартман (2+2) 31€          

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2018)

Двокреветна соба (2+0)

27€

Студио (2+2)

30€

Едноспален апартман (2+2)

32€

 

 

Дополнителни услови :

- Деца до 5.99 год. – бесплатно

- Прво дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – бесплатно

- Второ дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – 50% попуст

- Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.

- Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)

- Детски кат

- Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Прочитано 3253 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top