ПОЛУПАНСИОН ОД 30 €

Локација: во долината на Разлог.
Капацитет: 3 области: езеро, Пирин езеро и Даоунтаун.
- Пирин езеро: формира група на две апартмански згради наречени кули и поединечни вили.
- Езеро: содржи: 3 мали идентични секции со шест апартмански секции.
- Даунтаун: се состои од 6 објекти со широк опсег на апартмани.
Хотелски содржини: спа центар, отворен и затворен базен, фитнес, два тениски терена, куглана, пинг понг, игротека, интернет сала, фризер, конференциска сала, паркинг, главен ресторан со камин, грил, традиционален ресторан – Механа, лоби бар, витамин бар.
Опременост на собите: сателитска ТВ, сеф, телефон, мини бар, бања.

 

ПОЛУПАНСИОН 30 €

Цените се во евра за соба на ден на избраната услуга.

Опис: рецепција, грчки ресторан, италијански ресторан, кафе бар, пиано бар, ски гардероба, паркинг, конференциски сали, затворен базен,

отворен базен, фитнесцентар, куглана, билијард, пинг понг и др. Соби: САТ ТВ, фрижидер, балкон, интернет.

Цената вклучува:

ноќевање,појадок/вечера на шведска маса, чај и кафе во соба,користење на термалната зона во Спа центарот,отворен и затворен базен,повеќе видови на сауни и парни бањи, ледена фонтана, чудни тушеви.

Попусти и доплати:

Едно дете до 6.99 години во соба со родителите бесплатно
Бебешко кеветче бесплатно
Еден возрасен и дете до 6.99 години се плаќа како еднокреветна соба
Туристичка такса 1 еуро на ден по лице.

НАПОМЕНА:

За период 01.07-15.09.2018 сместувањето ќе биде само на услуга HB!

 

ОСТАНАТА ПОНУДА ЛЕТЕН ОДМОР НА ПЛАНИНА ХОТЕЛИ БУГАРИЈА ПОГЛЕДНИ ТУКА

 

Прочитано 4335 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top