fbpx

Хотел Престол, Охрид

  • Понудата е објавена на 08/06/2020
Хотел ПРЕСТОЛ 3*  
Св.Стефан, Охрид
 
Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 18€
Полупансион 22€
 
Цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат : 
Ноќевање со појадок / појадок и вечера 
•Деца до 6.99 год. се сместуваат бесплатно 
•Деца од 7-11.99 год. – доплата 50% од сумата 
•Лица над 12 год. – плаќаат редовна цена 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top