fbpx

ЕГИПЕТ - ХУРГАДА

  • Понудата е објавена на 28/01/2019

 

8 -9-10 ДЕНА / 6 -7-8 НОЌЕВАЊА – АВИОНСКИ  ПРЕВОЗ
 
Од мало рибарско село, препраснато во еден од најпознатите туристички центри на Црвеното море, Хургада нуди безброј опции за незаборавен одмор за сечиј вкус. Тука Ве очекуваат прекрасни плажи, журкање до раните утрински часови и незаборавно нуркање во длабочините на тиркизните води, сето тоа залиено со уникатен египетски шарм.
 

ХОТЕЛ

WEB

ОБЛАСТ

Ноќи

1 / 2 Соба

Minamark resort 4*

www.minamark.com

Hurghada

6

7

8

379€

395€

410€

Labranda Club Makadi 4*

www.labranda.com

Hurghada

6

7

8

399€

420€

445€

Long Beach Ressort 4*

www.longbeachresort.com

Hurgada

6

7

8

399€

420€

445€

Labranda Royal Makadi 5*

www.labranda.com

Hurghada

6

7

8

409€

429€

445€

Sea Star Beau Rivage 5*

www.seastarbeaurivage.com

Hurghada

6

7        

8

409€

429€

445€

Tia Heights Makadi 5*

www.tiahightsmakadi.com

Hurghada

6

7  

8

419€

440€

465€

Seagull Beach Resort 4*

www.seagullbeachresort.com

Hurgada

6

7

8

419€

440€

465€

Arabia Azur Resort 4*

www.arabiaazurresort.com

Hurghada

6

7

8

419€

440€

465€

Caibbean World Resort 5*

www.catbbeanworldresort.com

Hurgada

6

7

8

425€

449€

470€

Titanic Beach safaga 5 *

www.titanicbeachsafaga.com

Hurghada

6

7

8

435€

459€

485€

Continental hotel 5 *

www.continentalhotel.com

Hurgada

 6              

7

8

440€

465€

490€

Cleopatra Luxurry 5 *

www.cleopatraluxuery.com

Hurgada

6

7

8

565€

610€

655€

 

Поаѓање (SKP – HRG)

Враќање (HRGSKP)

Период

Секој ден

Секој ден

01.04.2021 – 31.05.2021

 
Во цената се вклучени следните услуги:
Повратна карта со Pegasus Airlines од Скопје (20 кг вклучен багаж по лице)
Организиран трансфер во Хургада аеродром - хотел - аеродром
Ноќевања во одбран хотел со услуга сѐ вклучено (All Inclusive)
Аеродромски такси
Асистенција на аеродром во Хургада
 
Во цената не се вклучени следните услуги:
Факултативни екскурзии
Патничко и здравствено осигурување
Дополнителни трошоци во хотел (телефон, ручек и вечера, минибар, пијалоци)
Виза за влез во Египет не е потребна до 30.04.2021
ПЦР тест не постар од 72 часа
 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top