Положба: Во оклината на Разлог, 10 км од центарот на Банско
Сместување: 96 луксузно опремени соби и апартмани. Сите апартмани имаат балкон со планински поглед, и се опремени со дабов под и теписи во спалните соби. Собите се опремени со сателитска ТВ, кауч и систем за домашна забава. Некои, исто така имаат и голема кујна.
Услуга: се вклучено
Содржини: Комплексот се состои од 4 тематски згради кои се одалечени 50 метри една од друга. Главната зграда нуди луксузни спа и велнес објекти со затворен базен, како и пријатно лоби со отворен камин, мини клуб за деца, ресторан, продавници и ноќен клуб.
Спорт и забава: Тенис, голф (во рамките на 3 км), риболов, скијање, билијард, пинг - понг, пешачење, велосипедизам, јавање, сауна, фитнес центар, спа и велнес центар, масажа, џакузи,турска бања, затворен базен (цела година) , изнајмување велосипеди, мини клуб за деца, детско игралиште, караоке, вечерна забава
DELUXE се во главна зграда, а DBL и APP STANDARD се во споредна зграда (без топла врска).

Вид на сместување ↓ ALL INCLUSIVE
Мин. 2 ноќевања
АЗАЛИА – Двокреветна соба (2+0) 28€
АЗАЛИА – Едноспален апартман (2+2) 31€
АЗАЛИА – Двоспален апартман (4+2) 31€
ОРХИДЕА – Двокреветна соба (2+0) 27€
ОРХИДЕА – Едноспален апартман (2+2) 30€
ОРХИДЕА – Двоспален апартман (4+2) 28€
• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст
• За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
√ Детски кат, интернет, паркинг
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 11.10.2018 | Враќање : 14.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице

Прочитано 5668 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top