fbpx

 

Hoteli Grcija Veligden

 

Цените се дадени за период, по лице за за сместување во соба по избор од табелата.
Во повеќето хотели за Велигденските празници ќе биде понудено "Велигденско мени" - најчесто вклучува: посна храна во петок, доцна вечера спроти Велигден кoja не вклучува стандардна вечера туку традиционална "Magiritsa" супа и следниот ден организиран велигденски ручек со музика наместо полупансионска вечера.
Детални информации се достапни на рецепцијата на хотелот.
*** "Велигденско мени" не е вклучено во хотелите каде што не е наведено.
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Прочитано 1106 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top