Цени валидни за период на престој : 01.07-30.11.2018

Вид на сместување Полупансион
Студио (2+1) 23€
Едноспален апартман (2+2) 24€
• Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
• Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

√ Ноќевање на база појадок и вечера

√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

√ Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Прочитано 354 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top