Локација: Бања, Разлог (8 км. пред Банско)
Сместување: сите соби се опремени со ТВ, телефон, wi-fi, сеф, мини бар.
Содржини: внатрешни и надворешни минерални базени, амам, парна бања, солена соба, динландски сауни (80 и 90 °C), био сауна 65 °C, ледена фонтана, тепидариум, лакониум.

Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит
(2+2)
07.01-03.02.2018
Петок и сабота 60€ 64€ 78€ 90€
Недела-четврток 50€ 52€ 66€ 80€
04.02-05.04.2018
Петок и сабота 58€ 62€ 72€ 84€
Недела-четврток 48€ 50€ 60€ 72€
06.04-14.04.2018
Петок и сабота 60€ 64€ 78€ 90€
Недела-четврток 50€ 52€ 66€ 80€
15.04-14.06.2018
Петок и сабота 62€ 66€ 69€ 80€
Недела-четврток 50€ 54€ 60€ 70€
15.06-12.07.2018
Петок и сабота 64€ 69€ 76€ 90€
Недела-четврток 54€ 56€ 64€ 78€
13.07-15.09.2018
Петок и сабота 68€ 70€ 82€ 96€
Недела-четврток 56€ 58€ 70€ 85€
16.09-29.11.2018
Петок и сабота 62€ 66€ 69€ 80€
Недела-четврток 50€ 54€ 60€ 70€
30.11-20.12.2018
Петок и сабота 67,5€ 74€ 82€ 95€
Недела-четврток 56€ 62€ 70€ 85€

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Појадок и вечера
- Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
- Интернет, паркинг

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :
10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

Дополнителни услови :
- За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
- Дете до 5.99 год. – бесплатно
- Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 28€ на ден
- Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 19€ на ден
- Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен
- Трет возрасен на дополнително легло - доплата 36€ на ден
- Четврт возрасен на дополнително легло - доплата 28€ на ден

Прочитано 1648 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top