fbpx

Цени валидни за период на престој 16.04-20.04.2020 (мин. 3 ноќевања)

Тип на сместување Ноќевање со појадок
Студио (2+1) 29€
Едноспален апартман (2+2) 31€
Двоспален апартман (4+2) 27€

 

Дополнителни услови :

Деца до 2.99 год. со 2 возрасни– бесплатно
Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло – бесплатно
Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло – 50% попуст
Возрасен на доп.легло – 30% попуст
За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Доплата за полупансион : возрасен – 10€, дете 3-12.99 год. – 5€

Доплата за Велигденски ручек (задолжително) : возрасен – 17€, дете 3-12.99 год. – 10€

Прочитано 2010 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top